28. 3. Náchod - U Hada

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

28. 3. Náchod

2014 > Indie - Nepál

Sraz účastníků je o půl šesté v Raisovce. Pepek nás vítá hruškovicí.  Odmítám si loknout, ale odéru shnilých padavek se neubráním. Náš autobus vyráží v 5.45 hod. Směr Praha, přes Vysokov do Indie.

V 8.10 jsme na Černém Mostě. Přesedáme na metro. Pepek hodnotí: "Maj tady zimu. Snad se to někde v tunelu nešprajcne".

Na Ruzyni balime bágly do vlastniho igelitu, protože za zabalení chtějí 95 Kč. Odbavení bez problému, jen jsem si musel sundat boty. Asi nechtěli věřit, že je mám plný nohou.

Za chvíli už popojíždíme po runwayi. Uličky mezi sedadly jsou ještě užší, než obvykle. Dostáváme kostičku pravého tureckého medu a v 11.37 startujeme. K obědu je chicken a beef s rýží, ale chutná to spíš jak starej beran. Tuborg to maličko napravuje.

V Istambulu máme čtyři hodiny pauzu, takže pospáváme na letištních lavičkách. Odlet do Dillí má být až v 19.55. Nakonec odlétáme o 45 minut později. Jidlo, Shiraz, dva decaky Absolutky, dobrý. Ještě mi dali polštářek, ale nevím kam ho nacpat, když mezi sedadly je úplně plno.

Perla dne:
Plovací vesta je důležitá, ale nesmíš ji nafouknout v letadle, jinak nevylezeš vokýnkem.Do Indie ... přes VysokovLetíme s TurkyUž jsme v Istambulu

další den

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky